Patch kabely

Parametry a značky
Cena (Kč) od
do

Značka

Lenovo Ethernet CAT5E shielded 6m cable

Lenovo Ethernet CAT5E shielded 6m cable Lenovo Ethernet CAT5E shielded 6m cable

00WE747.jpg
3 613 Kč 4 372 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 11. 6. 2021

Lenovo 25m LC-LC OM3 MMF Cable

Lenovo 25m LC-LC OM3 MMF Cable Lenovo 25m LC-LC OM3 MMF Cable

00MN517.jpg
2 426 Kč 2 935 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 11. 6. 2021

Lenovo 3m LC-LC OM4 MMF Cable

Lenovo 3m LC-LC OM4 MMF Cable Lenovo 3m LC-LC OM4 MMF Cable

4Z57A10847.jpg
1 815 Kč 2 196 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 11. 6. 2021

Lenovo 5m LC-LC OM4 MMF Cable

Lenovo 5m LC-LC OM4 MMF Cable Lenovo 5m LC-LC OM4 MMF Cable

4Z57A10848.jpg
1 059 Kč 1 281 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 11. 6. 2021

Lenovo 10m LC-LC OM3 MMF Cable

Lenovo 10m LC-LC OM3 MMF Cable Lenovo 10m LC-LC OM3 MMF Cable

00MN511.jpg
735 Kč 889 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 11. 6. 2021

Lenovo 5m LC-LC OM3 MMF Cable

Lenovo 5m LC-LC OM3 MMF Cable Lenovo 5m LC-LC OM3 MMF Cable

00MN508.jpg
627 Kč 759 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 11. 6. 2021

Lenovo 1m LC-LC OM3 MMF Cable

Lenovo 1m LC-LC OM3 MMF Cable Lenovo 1m LC-LC OM3 MMF Cable

00MN502.jpg
555 Kč 672 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 11. 6. 2021