Patch kabely

Parametry a značky
Cena (Kč) od
do

Značka

Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable

*Cena platí pouze pro registrované Lenovopartnery (registraci lze provést na www.lenovopartner.com)

00MN505.jpg
392 Kč 474 Kč s DPH
Skladem 2 ks
v pondělí 21. 10. na pobočce, v úterý 22. 10. u Vás

Lenovo 10m LC-LC OM3 MMF Cable

*Cena platí pouze pro registrované Lenovopartnery (registraci lze provést na www.lenovopartner.com)

00MN511.jpg
498 Kč 603 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 19. 11. 2019

Lenovo 5m LC-LC OM3 MMF Cable

*Cena platí pouze pro registrované Lenovopartnery (registraci lze provést na www.lenovopartner.com)

00MN508.jpg
427 Kč 517 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 19. 11. 2019

Lenovo 1m LC-LC OM3 MMF Cable

*Cena platí pouze pro registrované Lenovopartnery (registraci lze provést na www.lenovopartner.com)

00MN502.jpg
358 Kč 433 Kč s DPH
Momentálně nedostupné
Předběžný termín dodání 19. 11. 2019